• اخطار واگذاری زمین
  به اطلاع کلیه متقاضیانی که بابت اقساط قرارداد واگذاری به شرکت عمران شهرجدید هشتگرد بدهکار می باشند میرساند: مقتضی است ظرف مدت یک هفته به امور مالی شرکت مراجعه و نسبت به تعیین تکلیف و تسویه بدهی خود اقدام نمایند. در غیراینصورت این شرکت حسب مفاد قراداد واگذاری راسا نسبت به فسخ قرارداد اقدام خواهد نمود.

 • سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گرامی باد

 • برگزاری مراسم روز درختکاری با حضور مدیر عامل ، هیات مدیره ، مدیران و کارکنان شرکت
  به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری مراسم جشن درختکاری ، امروز ۱۵اسفند با حضور مدیر عامل واعضاء هیات مدیره و سایر مدیران و کارکنان در یکی از پروژه های مسکن مهر (نیک سیستم)با همراهی ساکنین برگزار گردید.

 • سخن مقام معظم رهبری
  پدیده زمین خواری و اخیراً کوه خواری و ساخت و ساز در ارتفاعات را از مسائل رنج آور و اسفبار می دانم و تأکید می کنم؛باید در قانون اینگونه اقدامات جرم تلقی شوند.

 • شهر جدید هشتگرد
  نمای زیبایی از شهر جدید هشتگرد در شب

شنبه ٠١ مهر ١٣٩٦
اخبار > دکتر شیرزاد یزدانی


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر شیرزاد یزدانی
دکتر شیرزاد یزدانی

زندگی در دل طبيعت پاك شهر جديد هشتگرد به دور از آلودگی های صوتی و تنفسی نعمت بزرگی است كه بايد قدر آنرا دانست. سرمایه گذاری در فعالیت های بکر این شهر هم سرمایه شما را بیشترمی کند وهم عمر خود و خانواده هایتان را فزونی میبخشد. 51هزار واحد مسکونی مهر به سرعت در حال آماده سازی و تحویل است و به زودی جمعیت شهر جدید هشتگرد از 40هزار نفر به 300هزار نفر خواهد رسید. . 
شرکت متروی شهر جدید هشتگرد با دقت و سرعت آماده میشود و در سال 1396 به بهره برداری خواهد رسید و هر روز بیش از 75 هزار مسافر را بین هشتگرد و کرج جابجا خواهد کرد. شهر جدید هشتگرد فضایی باز برای فعالیت های تولیدی و تجاری ،با زیر ساخت های گسترده در فازهای مختلف مسکن مهر. شركت عمران شهر جديد هشتگرد با فاصله 65 كيلومتری از پايتخت آماده خدمتگذاری به هموطنان عزيز چه در زمينه سكونت وچه در راستای تضمین سرمایه گذاری برای فرداهای بهتر. در این شهر جدید همه امکانات در جهت بهره وری از قابلیت ها فراهم است. همین امروز تصمیم بگیرید که از شهر جدید هشتگرد دیدن فرمائید، تا به وسعت امکانات آن پی ببرید. بخش خصوصی میتواند با سرمایه گذاری در این شهر هم افزایش سرمایه خود را تضمین کند و هم زندگی سعادتمندانه ای را برای یکایک افراد ! 


١٥:٤٨ - 1396/05/02    /    شماره : ١٢٩٠    /    تعداد نمایش : ٣٥٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

عنوان

راه اندازی، طراحی، اجرا و بروزرسانی:  متين تايم  بهار 1393  MatinTime  2014