• اخطار واگذاری زمین
    به اطلاع کلیه متقاضیانی که بابت اقساط قرارداد واگذاری به شرکت عمران شهرجدید هشتگرد بدهکار می باشند میرساند: مقتضی است ظرف مدت یک هفته به امور مالی شرکت مراجعه و نسبت به تعیین تکلیف و تسویه بدهی خود اقدام نمایند. در غیراینصورت این شرکت حسب مفاد قراداد واگذاری راسا نسبت به فسخ قرارداد اقدام خواهد نمود.

  • سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گرامی باد

  • برگزاری مراسم روز درختکاری با حضور مدیر عامل ، هیات مدیره ، مدیران و کارکنان شرکت
    به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری مراسم جشن درختکاری ، امروز ۱۵اسفند با حضور مدیر عامل واعضاء هیات مدیره و سایر مدیران و کارکنان در یکی از پروژه های مسکن مهر (نیک سیستم)با همراهی ساکنین برگزار گردید.

  • سال تحول در شهر جدید هشتگرد

  • شهر جدید هشتگرد
    نمای زیبایی از شهر جدید هشتگرد در شب

سه شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٦
اخبار > کليد تکميل مسکن مهر در دستان بانک مرکزی، دستگاه های خدمات رسان و متقاضیان


  چاپ        ارسال به دوست

 کليد تکميل مسکن مهر در دستان بانک مرکزی، دستگاه های خدمات رسان و متقاضیان
کليد تکميل مسکن مهر در دستان بانک مرکزی، دستگاه های خدمات رسان و متقاضیان

معاون وزیر راه و شهرسازی بانک مرکزی، دستگاه های خدمات رسان و متقاضیان را از ارکان ضروری برای پایان پروژه مسکن مهر در شهرهای جدید کشور عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد به نقل ازروابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید، محسن نریمان پایان مسکن مهر را منوط به اقدام و عمل بانک مرکزی، دستگاه های خدمات رسان و آورده متقاضیان دانست و افزود: کلید پایان پروژه مسکن مهر در دست بانک مرکزی و همچنین تعامل مطلوب دستگاه های خدمات رسان و از همه مهم تر، تکمیل آورده متقاضیان است.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: اگر بانک مرکزی در تأیید افزایش وام مسکن مهر از 30 به 40 میلیون تومان به ویژه در شهر جدید پردیس تسریع کند و دستگاه های خدمات رسان از جمله وزارت نیرو و نفت وظایف مربوطه خود را در تکمیل پروژه مسکن مهر در کنار وزارت راه و شهرسازی به انجام برسانند، تا پایان پروژه مسکن مهر در شهرهای جدید کشور کمتر از 10 ماه فاصله خواهیم داشت.

نریمان در پایان از انجام تعهدات متقاضیان که تکمیل آورده شان می باشد، به عنوان رکن سوم ضروری پایان پروژه مسکن مهر شهرهای جدید کشور یاد کرد

روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد 


١٠:٣٦ - 1395/10/14    /    شماره : ١١٣٣    /    تعداد نمایش : ٩٢١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

عنوان

راه اندازی، طراحی، اجرا و بروزرسانی:  متين تايم  بهار 1393  MatinTime  2014