• اطلاعیه تخفیف دیر کرد
  براساس مصوبه مجمع عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد افرادی که نسبت به تسویه حساب و پرداخت بدهی خود اقدام نمایند از اعمال تخفیف در جرائم دیر کرد برخوردار خواهند شد .

 • سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گرامی باد

 • برگزاری مراسم روز درختکاری با حضور مدیر عامل ، هیات مدیره ، مدیران و کارکنان شرکت
  به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری مراسم جشن درختکاری ، امروز ۱۵اسفند با حضور مدیر عامل واعضاء هیات مدیره و سایر مدیران و کارکنان در یکی از پروژه های مسکن مهر (نیک سیستم)با همراهی ساکنین برگزار گردید.

 • سخن مقام معظم رهبری
  پدیده زمین خواری و اخیراً کوه خواری و ساخت و ساز در ارتفاعات را از مسائل رنج آور و اسفبار می دانم و تأکید می کنم؛باید در قانون اینگونه اقدامات جرم تلقی شوند.

 • شهر جدید هشتگرد
  نمای زیبایی از شهر جدید هشتگرد در شب

سه شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٦
اخبار > جلسه مديران استانی انجمن خيرين مسکن ساز کشور در شرکت عمران شهرهای جديد


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه مديران استانی انجمن خيرين مسکن ساز کشور در شرکت عمران شهرهای جديد
جلسه مديران استانی انجمن خيرين مسکن ساز کشور در شرکت عمران شهرهای جديد

شرکت عمران شهرهای جدید با هدف گذاری تامین 8000 واحد مسکونی تا پایان سال 97 برای انجمن خیرین مسکن ساز، با شهرهای تابعه و مدیر عامل انجمن خیرین مسکن ساز جلساتی مستمر به منظور تحقق تامین مسکن اقشار کم درآمد برگزار کرده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید، پروژه های مسکن مهر راکد و فاقد متقاضی بنا به پیشنهاد شرکت عمران شهرهای جدید و استقبال خیرین مسکن ساز از این پروژه ها و به دلیل آماده بودن بستر اجرایی، در اولویت اصلی برنامه های پیشنهادی هستند.

بر این اساس، در حال حاضر نیز برنامه ریزی برای تخصیص 1000 واحد در پرند ، 400واحد در هشتگرد ، 400 واحد در سهند ، 200واحد در فولادشهر و 300 واحد در عالیشهر انجام شده و مابقی شهرها نیز در دست اقدام است.

گفتنی است، با استناد به قانون ساماندهي و حمايت از توليد و عرضه مسكن و در راستای توانمند سازی و تامین مسکن اقشار کم درآمد و بالا بردن سطح کیفی خدمات در پروژه های مسکونی شهرهای جدید و بهره گیری از ظرفیت اجرایی انجمن خیرین مسکن ساز تفاهم نامه فیمابین شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید و انجمن خیرین مسکن در تاریخ 1/2/94 منعقد شده است که اهم مفاد تفاهم نامه شامل موارد ذیل است:

1- تامین، تخصیص و واگذاری زمین مورد نیاز با کاربری مسکونی در محدوده شهر جدید و شهرکها وفق مقررات و مطابق طرح و برنامه پیشنهادی انجمن و با تخفیف ویژه نسبت به قیمت کارشناسی باعنایت به ماده 2 قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن و بندهای ذیل آن برای ایجاد مراکز سکونتی یا مجتمع های مختلط برای جامعه هدف.

2- شناسایی پروژه های مسکن مهر نیمه تمام و فاقد دعاوی حقوقی و بدون متقاضی، جهت تحویل به انجمن برای تکمیل فرایندساخت و ساز و واگذاری به جامعه هدف.

روابط عمومی شرکت عمران شهرجدید هشتگرد


١٠:٣٦ - 1395/10/14    /    شماره : ١١٣٢    /    تعداد نمایش : ٩٣٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

عنوان

راه اندازی، طراحی، اجرا و بروزرسانی:  متين تايم  بهار 1393  MatinTime  2014