• اطلاعیه تخفیف دیر کرد
  براساس مصوبه مجمع عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد افرادی که نسبت به تسویه حساب و پرداخت بدهی خود اقدام نمایند از اعمال تخفیف در جرائم دیر کرد برخوردار خواهند شد .

 • سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گرامی باد

 • برگزاری مراسم روز درختکاری با حضور مدیر عامل ، هیات مدیره ، مدیران و کارکنان شرکت
  به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری مراسم جشن درختکاری ، امروز ۱۵اسفند با حضور مدیر عامل واعضاء هیات مدیره و سایر مدیران و کارکنان در یکی از پروژه های مسکن مهر (نیک سیستم)با همراهی ساکنین برگزار گردید.

 • سخن مقام معظم رهبری
  پدیده زمین خواری و اخیراً کوه خواری و ساخت و ساز در ارتفاعات را از مسائل رنج آور و اسفبار می دانم و تأکید می کنم؛باید در قانون اینگونه اقدامات جرم تلقی شوند.

 • شهر جدید هشتگرد
  نمای زیبایی از شهر جدید هشتگرد در شب

سه شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٦
اخبار > به مناسبت هفته دولت مراسم کلنگ زنی ایستگاه مترو ماموت برگزار گردید


  چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت هفته دولت مراسم کلنگ زنی ایستگاه مترو ماموت برگزار گردید
به مناسبت هفته دولت مراسم کلنگ زنی ایستگاه مترو ماموت برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد ،روز پنج شنبه مورخه 4 شهریور ماه مراسم کلنگ زنی ایستگاه ماموت با حضور استاندار البرز و هیئت همراه و تمامی مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان ،َ فرماندار ساوجبلاغ ، خانواده های معزز شهدا ، مهندس میریان ( مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد) برگزار گردید که در این مراسم ایشان ضمن قدردانی از حضور مسئولین ، به سخنرانی در مورد این ایستگاه و ارائه گزارش پرداختند و آغاز عملیات اجرایی ساخت ایستگاه مترو برای شهرهای گلسار و کوهسار با دستان توانمند مدیران استانی و شهرستانی کلنگ زده شد که گزارش فنی این ایستگاه به شرح زیر می باشد.

براساس مطالعات صورت گرفته بهترین محل جهت واریانت لازم جهت جانمایی و احداث ایستگاه بین راهی ماموت  با رعایت کلیه ضوابط فنی ( شامل شیب استاندارد - دارابودن حداقل فاصله مستقیم و نبودن در قوس افقی و قائم و ...) حدفاصل کیلومتر 000+55 تا 500+56 مترو برقی شهر جدید هشتگرد ( بین کارخانه آردستاره و ضلع شرقی مجتمع ماموت) می باشد. لذا با توجه به نقشه های کاداستر منطقه و در نظرگرفتن اهمیت راههای دسترسی به این ایستگاه از مناطق بالادست و پایین دست پلان واریانت و سکوی ایستگاه و مجتمع ایستگاهی و سالن فروش بلیط و سایر ملزومات در فضایی نزدیک به 39/000 مترمربع طراحی و فاز اول و دوم آن نهایی گردیده است.

شایان ذکر است کانسپت اولیه معماری و فرم اولیه این ایستگاه با توجه به بافت زمینه پروژه انجام گردیده است و به دلیل قرارگیری در یک منطقه صنعتی با بافت درشت دانه فرم ایستگاه به صورت مدرن و صنعتی انتخاب گردید.

 به دلیل شرایط محدوده مورد نظر شامل شیب عمومی زمین و اختلاف ارتفاع حدود 5 متری زمین از تراز ریل و مسدودشدن دسترسی به ایستگاه از سمت جنوب به خاطر حریم آزاد راه طرح این ایستگاه به صورت سالن فروش بلیط کناری ارائه شد و بهترین حالت دسترسی به سکوها با استفاده از وضعیت توپوگرافی موجود استفاده از زیرگذر می باشد.

فضاهای پیش بینی شده برای ایستگاه بین راهی ماموت:

ردیف

کاربری

میزان

توضیحات

1

سکو

10/500 مترمربع

به عرض 35 متر در طول 300 متر

2

سالن فروش بلیط

2/970 مترمربع

 

3

فضای سبز

1000 مترمربع

 

4

پارک سوار

11/700 مترمربع

 

5

پارکینگ

 2/600 مترمربع

 

6

 راه دسترسی

 3/200 متر طول

2100 متر اجرا شده ( رمپ و زیرگذر گلسار)

7

 تجاری و مجتمع خدمات ایستگاه

 10/000 مترمربع

 

 روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد


١١:٤١ - 1395/06/06    /    شماره : ٩٦٩    /    تعداد نمایش : ١٨٢٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

عنوان

راه اندازی، طراحی، اجرا و بروزرسانی:  متين تايم  بهار 1393  MatinTime  2014