• اطلاعیه تخفیف دیر کرد
  براساس مصوبه مجمع عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد افرادی که نسبت به تسویه حساب و پرداخت بدهی خود اقدام نمایند از اعمال تخفیف در جرائم دیر کرد برخوردار خواهند شد .

 • سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گرامی باد

 • برگزاری مراسم روز درختکاری با حضور مدیر عامل ، هیات مدیره ، مدیران و کارکنان شرکت
  به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری مراسم جشن درختکاری ، امروز ۱۵اسفند با حضور مدیر عامل واعضاء هیات مدیره و سایر مدیران و کارکنان در یکی از پروژه های مسکن مهر (نیک سیستم)با همراهی ساکنین برگزار گردید.

 • اطلاعیه واگذاری عرصه(زمین) مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد
  به اطلاع مالکین محترم واحدهای مسکن مهر میرساند واگذاری قطعی عرصه (زمین) پروژههای مسکن مهر ب صورت نقد و اقساط آغاز گردید.

 • شهر جدید هشتگرد
  نمای زیبایی از شهر جدید هشتگرد در شب

جمعه ٠٣ آذر ١٣٩٦
اخبار > خبرنامه شرکت عمران صدای ساکنین و گوش مسئولان و برگزاری دوره های خبرنگاری


  چاپ        ارسال به دوست

خبرنامه شرکت عمران صدای ساکنین و گوش مسئولان و برگزاری دوره های خبرنگاری
خبرنامه شرکت عمران صدای ساکنین و گوش مسئولان و برگزاری دوره های خبرنگاری

شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با هدف ارتقای اجتماعی فرهنگی شهر اقدام به نشر خبرنامه هایی با عنوان شهر جدید هشتگرد شهر سلامت وزندگی نموده است که به صورت ماهیانه به چاپ میرسد و این خبرنامه ها رابط بین شرکت وساکنین خواهدبود تا به حول وقوه الهی صدای ساکنین را به مسئولین ذیربط شهر جدید رسانیده وباحل مسائل ومشکلات آنها به صورت ارتباط بین نهادی مستمر گامی در جهت ارتقای اجتماعی فرهنگی این شهر بردارد.
لذا از جوانان علاقمند به گذراندن دوره خبرنگاری دعوت به عمل می آید که جهت ثبت نام در این دوره آموزشی به شرکت عمران واحد اجتماعی فرهنگی یا روابط عمومی مراجعه نمایند امید است بعد از گذراندن این آموزشها بازوان اجرایی ما در تهیه خبرنامه قرار گیرند و اخبار سطح شهررا در این خبرنامه درج نمایندواز ساکنین محترم خواهشمند است مطالب ارزنده خود جهت چاپ در خبرنامه رابه واحد اجتماعی فرهنگی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد تحویل دهید.
روابط عمومی شرکت عمران شهرجدید هشتگرد


١٠:٣٦ - 1395/10/14    /    شماره : ١١٣٤    /    تعداد نمایش : ١٠٥٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

عنوان

راه اندازی، طراحی، اجرا و بروزرسانی:  متين تايم  بهار 1393  MatinTime  2014