• اخطار واگذاری زمین
  به اطلاع کلیه متقاضیانی که بابت اقساط قرارداد واگذاری به شرکت عمران شهرجدید هشتگرد بدهکار می باشند میرساند: مقتضی است ظرف مدت یک هفته به امور مالی شرکت مراجعه و نسبت به تعیین تکلیف و تسویه بدهی خود اقدام نمایند. در غیراینصورت این شرکت حسب مفاد قراداد واگذاری راسا نسبت به فسخ قرارداد اقدام خواهد نمود.

 • سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گرامی باد

 • برگزاری مراسم روز درختکاری با حضور مدیر عامل ، هیات مدیره ، مدیران و کارکنان شرکت
  به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری مراسم جشن درختکاری ، امروز ۱۵اسفند با حضور مدیر عامل واعضاء هیات مدیره و سایر مدیران و کارکنان در یکی از پروژه های مسکن مهر (نیک سیستم)با همراهی ساکنین برگزار گردید.

 • سخن مقام معظم رهبری
  پدیده زمین خواری و اخیراً کوه خواری و ساخت و ساز در ارتفاعات را از مسائل رنج آور و اسفبار می دانم و تأکید می کنم؛باید در قانون اینگونه اقدامات جرم تلقی شوند.

 • شهر جدید هشتگرد
  نمای زیبایی از شهر جدید هشتگرد در شب

شنبه ٠١ مهر ١٣٩٦
اخبار > تلاش مضاعف پیمانکار مترو کرج –هشتگرد طی 5 ماه آینده


  چاپ        ارسال به دوست

تلاش مضاعف پیمانکار مترو کرج –هشتگرد طی 5 ماه آینده
تلاش مضاعف پیمانکار مترو کرج –هشتگرد طی 5 ماه آینده

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد در هفته ای که گذشت فعالیت های فراوانی برای تداوم پروژه مترو صورت گرفت.

حبیب اله طاهرخانی عضو هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید روزدوشنبه 1395/08/03 در جلسه که با حضور مدیرکل حمل و نقل شرکت مادر تخصصی شهرهای جدید آقای مهندس توکلی ،آقای مهندس میریان مدیرعامل ورئیس هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد ،گروه سپاسد پیمانکار مترو ،آقای رستمی مدیر پروژه و جمعی از مشاوران و نمایندگان پیمانکار تشکیل گردید گفت: راه اندازی مترو منطقه را رونق می بخشد و همه عوامل مدیریتی و اجرائی به این باور برسند که تا پایان سال جاری که بیش از 5 ماه باقی نیست باید با تلاش مضاعف پروژه ملی مترو به سرانجام برسد و موجبات جلب رضایت مردم منطقه فراهم گردد.

در ادامه مهندس میریان افزود: پیمانکار مترو با دست پر به میدان تکمیل ،خط کرج -هشتگرد آمده است خوشبختانه با موجبات و امکانات به دست آمده به این نتیجه رسیده ایم که ظرف ماههای دوم سال، سرعت عمل برنامه های ستادی ،اجرایی و نظارتی مترو افزایش یافته و از اوایل تیرماه سال آینده مردم منطقه با وسیله ای ارزان و مطمئن می توانند تا کرج -تهران و بالعکس سفر کنند و به انجام امور روزمره خود بپردازند و از بار ترافیکی جاده ای بکاهند و در مصرف سوخت صرفه جویی فراوان بشود.


١٤:٣٧ - 1395/08/05    /    شماره : ١٠٦١    /    تعداد نمایش : ١٣٤١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

عنوان

راه اندازی، طراحی، اجرا و بروزرسانی:  متين تايم  بهار 1393  MatinTime  2014