• اطلاعیه تخفیف دیر کرد
  براساس مصوبه مجمع عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد افرادی که نسبت به تسویه حساب و پرداخت بدهی خود اقدام نمایند از اعمال تخفیف در جرائم دیر کرد برخوردار خواهند شد .

 • سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گرامی باد

 • برگزاری مراسم روز درختکاری با حضور مدیر عامل ، هیات مدیره ، مدیران و کارکنان شرکت
  به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری مراسم جشن درختکاری ، امروز ۱۵اسفند با حضور مدیر عامل واعضاء هیات مدیره و سایر مدیران و کارکنان در یکی از پروژه های مسکن مهر (نیک سیستم)با همراهی ساکنین برگزار گردید.

 • سخن مقام معظم رهبری
  پدیده زمین خواری و اخیراً کوه خواری و ساخت و ساز در ارتفاعات را از مسائل رنج آور و اسفبار می دانم و تأکید می کنم؛باید در قانون اینگونه اقدامات جرم تلقی شوند.

 • شهر جدید هشتگرد
  نمای زیبایی از شهر جدید هشتگرد در شب

سه شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٦
مزایده

 
  عنوان مزایده :آگهی فراخوان عمومی 02-02-1393
  آگهي در محدوده :شهر جدید هشتگرد
  منتشر کننده :شرکت عمران شهر جدید هشتگرد
  بها سند :
  طبقه بندی :قطعه زمین
  عنوان روزنامه :
  تاريخ انتشار :1393-02-02
  آخرين مهلت :1393-03-17
  شماره صفحه روزنامه :
  متن آگهي :شرکت عمران شهر جدید هشتگرد در نظر دارد نسبت به واگذاری یک قطعه زمین با کاربری آموزشی ، یک قطعه زمین با کاربری پمپ بنزین و CNG و یک قطعه زمین با کاربری اداری انتظامی واقع در شهر جدید هشتگرد با مبلغ کارشناسی به شرح ذیل از طریق فراخوان عمومی اقدام نمایند.شرکت عمران شهر جدید هشتگرد در نظر دارد نسبت به واگذاری یک قطعه زمین با کاربری آموزشی ، یک قطعه زمین با کاربری پمپ بنزین و CNG و یک قطعه زمین با کاربری اداری انتظامی واقع در شهر جدید هشتگرد با مبلغ کارشناسی به شرح ذیل از طریق فراخوان عمومی اقدام نمایند.

<< بازگشت به ليست مناقصات
عنوان

راه اندازی، طراحی، اجرا و بروزرسانی:  متين تايم  بهار 1393  MatinTime  2014