• اطلاعیه تخفیف دیر کرد
  براساس مصوبه مجمع عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد افرادی که نسبت به تسویه حساب و پرداخت بدهی خود اقدام نمایند از اعمال تخفیف در جرائم دیر کرد برخوردار خواهند شد .

 • سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گرامی باد

 • برگزاری مراسم روز درختکاری با حضور مدیر عامل ، هیات مدیره ، مدیران و کارکنان شرکت
  به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری مراسم جشن درختکاری ، امروز ۱۵اسفند با حضور مدیر عامل واعضاء هیات مدیره و سایر مدیران و کارکنان در یکی از پروژه های مسکن مهر (نیک سیستم)با همراهی ساکنین برگزار گردید.

 • اطلاعیه واگذاری عرصه(زمین) مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد
  به اطلاع مالکین محترم واحدهای مسکن مهر میرساند واگذاری قطعی عرصه (زمین) پروژههای مسکن مهر ب صورت نقد و اقساط آغاز گردید.

 • شهر جدید هشتگرد
  نمای زیبایی از شهر جدید هشتگرد در شب

جمعه ٠٣ آذر ١٣٩٦
اخبار > حضور دکتر یزدانی سرپرست و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران در کلانتری شهر جدید هشتگرد و دیدار با رئیس و پرسنل کلانتری و پلیس راهور به مناسبت هفته نیروی انتظامی


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه با پرسنل نیروی انتظامی
حضور دکتر یزدانی سرپرست و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران در کلانتری شهر جدید هشتگرد و دیدار با رئیس و پرسنل کلانتری و پلیس راهور به مناسبت هفته نیروی انتظامی

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد ، در این دیدار علاوه بر دکتر یزدانی سرپرست شرکت عمران ، اعضای هیئت مدیره ، رئیس اداره روابط عمومی ، امام جماعت شرکت عمران و پدر شهید ابراهیمی از خانواده های شهدای ساکن شهر جدید هشتگرد و نیز سروان نجف پور رئیس کلانتری و سروان مولایی رئیس پلیس راهور شهر جدید هشتگرد حضور داشتند .
در ابتدا سروان نجف پور ضمن تقدیر و تشکر از شرکت عمران بابت ساخت کلانتری در مجتمع های مسکن مهر و نیز همکاری در خصوص تأمین امنیت ساکنین شهر جدید هشتگرد ، به بیان گزارشی از اقدامات کلانتری شهر جدید هشتگرد در 6 ماهه اول سال پرداختند . ایشان در ادامه در خصوص تجهیز و راه اندازی کلانتری های ساخته شده و نیز آموزش ، فرهنگ سازی و پیشگیری با همکاری شرکت عمران مطالب و پیشنهادهایی را عنوان کردند که مورد استقبال دکتر یزدانی و حاضرین قرار گرفت.
در ادامه دکتر یزدانی موضوع تعامل و همکاری شرکت عمران با کلانتری را جزء لاینفک اقدامات شرکت عمران دانسته و عنوان کردند علاوه بر موضوع ساخت و ساز و اجرای پروژه های مورد نیاز شهر ، فلسفه وجودی شرکت عمران ایجاد شهری با آرامش و امنیت کامل برای شهروندان است لذا در این راستا علاوه بر همکاری با کلانتری تمام تلاش خود و همکاران را دراین راستا بکار خواهیم گرفت.
در پایان نسبت به موضوعاتی از جمله : امنیت ایستگاه مترو پس از بهره برداری با توجه به حجم سر ریز جمعیت ، موضوع پروژه های نیمه کاره و تعطیل که مشکلات امنیتی را به همراه دارد و نیز افتتاح کلانتریهای ساخته شده و موضوع فرهنگ سازی و پیشگیری تصمیم گیری شد.
هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است برای تجلیل از بزرگ مردانی جان بر کف که بی تردید کار و تلاش خستگی ناپذیر و ایثار بی وقفه آنان زمیـنه ساز استقرار سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی است. لذا از فرصت ، استفاده نموده ؛ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء و ایثـارگران نـاجا، هفـته نیروی انتظامی را تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد


٠٩:٣٢ - 1396/07/18    /    شماره : ١٣٦٠    /    تعداد نمایش : ١١٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

عنوان

راه اندازی، طراحی، اجرا و بروزرسانی:  متين تايم  بهار 1393  MatinTime  2014