• اطلاعیه تخفیف دیر کرد
  براساس مصوبه مجمع عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد افرادی که نسبت به تسویه حساب و پرداخت بدهی خود اقدام نمایند از اعمال تخفیف در جرائم دیر کرد برخوردار خواهند شد .

 • سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گرامی باد

 • برگزاری مراسم روز درختکاری با حضور مدیر عامل ، هیات مدیره ، مدیران و کارکنان شرکت
  به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری مراسم جشن درختکاری ، امروز ۱۵اسفند با حضور مدیر عامل واعضاء هیات مدیره و سایر مدیران و کارکنان در یکی از پروژه های مسکن مهر (نیک سیستم)با همراهی ساکنین برگزار گردید.

 • سخن مقام معظم رهبری
  پدیده زمین خواری و اخیراً کوه خواری و ساخت و ساز در ارتفاعات را از مسائل رنج آور و اسفبار می دانم و تأکید می کنم؛باید در قانون اینگونه اقدامات جرم تلقی شوند.

 • شهر جدید هشتگرد
  نمای زیبایی از شهر جدید هشتگرد در شب

چهارشنبه ٢٦ مهر ١٣٩٦
اخبار > حضور اعضاء هیئت مدیره و مدیران شرکت عمران شهرجدید هشتگرد در بازگشایی مدارس


  چاپ        ارسال به دوست

بازگشایی مدارس
حضور اعضاء هیئت مدیره و مدیران شرکت عمران شهرجدید هشتگرد در بازگشایی مدارس

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدید هشتگرد مهندس خصوصی و مهندس مجذوب اعضاءهیئت مدیره به همراه روسای ادارات فنی و اجرایی،معماری و شهرسازی و روابط عمومی شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد با حضور در مدرسه شهید رجایی در مراسم به صدا درآمدن زنگ شروع سال تحصیلی جدید در این مدرسه شرکت کردند.
در این مراسم که حجت الاسلام خدیری امام جمعه شهرجدیدهشتگرد ،دکترسنجری رئیس شورای اسلامی و جمعی از مدیران آموزش و پرورش شهرستان حضور داشتند ،زنگ آغاز سال تحصیلی این مدرسه توسطامام جمعه شهرجدید هشتگرد به صدا درآمد.
این مدرسه یکی از مدارس ساخته شده توسط شرکت عمران شهرجدید هشتگرد در مجتمع های مسکن مهر می باشد که در فاز 7 شهرجدید قرار داشته و حدود600دانش آموز ابتدائی در دو شیفت کاری پسرانه و دخترانه را تحت پوشش قرار می دهد.
لازم به توضیح است این تعداد دانش آموز همگی از ساکنین واحدهای مسکن مهر شهر جدید می باشندکه در پایان این مراسم بسته های نوشت ابزار به عنوان هدیه از سوی شرکت عمران شهرجدید هشتگرد اهداء گردید.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد

مشاهده گزارش تصویری


١١:٥٣ - 1396/07/01    /    شماره : ١٣٤٩    /    تعداد نمایش : ٧٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

عنوان

راه اندازی، طراحی، اجرا و بروزرسانی:  متين تايم  بهار 1393  MatinTime  2014