• اطلاعیه تخفیف دیر کرد
  براساس مصوبه مجمع عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد افرادی که نسبت به تسویه حساب و پرداخت بدهی خود اقدام نمایند از اعمال تخفیف در جرائم دیر کرد برخوردار خواهند شد .

 • سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گرامی باد

 • برگزاری مراسم روز درختکاری با حضور مدیر عامل ، هیات مدیره ، مدیران و کارکنان شرکت
  به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری مراسم جشن درختکاری ، امروز ۱۵اسفند با حضور مدیر عامل واعضاء هیات مدیره و سایر مدیران و کارکنان در یکی از پروژه های مسکن مهر (نیک سیستم)با همراهی ساکنین برگزار گردید.

 • سخن مقام معظم رهبری
  پدیده زمین خواری و اخیراً کوه خواری و ساخت و ساز در ارتفاعات را از مسائل رنج آور و اسفبار می دانم و تأکید می کنم؛باید در قانون اینگونه اقدامات جرم تلقی شوند.

 • شهر جدید هشتگرد
  نمای زیبایی از شهر جدید هشتگرد در شب

چهارشنبه ٢٦ مهر ١٣٩٦
اخبار > برگزاری کارگاه آموزشی پدافند غیر عامل در شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با مربیگری دکتر بهزاد پور نقدی دکترای فن آوری اطلاعات


  چاپ        ارسال به دوست

کلاس آموزش پدافند غیرعامل
برگزاری کارگاه آموزشی پدافند غیر عامل در شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با مربیگری دکتر بهزاد پور نقدی دکترای فن آوری اطلاعات

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد ، با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص آمادگی ادارات و سازمانها در حوزه پدافند غیر عامل و نیز نوع مأموریت شرکت عمران و لزوم رعایت اصول و مبانی پدافند غیر عامل در پروژه های در دست اجرا، اولین روز از کارگاه آموزشی دو روزه پدافند غیر عامل برای مدیران و کارکنان شرکت عمران جهاد دانشگاهی استان البرز روز دوشنبه 27شهریور96برگزار گردید. هدف از برگزاری این کارگاه علاوه بر فراهم نمودن بستری برای فرهنگ سازی در حوزه پدافند غیر عامل ، در خصوص کاهش آسیب پذیری ، شناسایی مراکز تحت پوشش پدافند غیر عامل ، تطبیق اصول معماری و شهرسازی با اصول پدافند غیر عامل و از همه مهمتر رعایت اصول پدافند غیر عامل در حوزه سایبری مواردی مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد

مشاهده گزارش تصویری


٠٩:٥١ - 1396/06/28    /    شماره : ١٣٤٤    /    تعداد نمایش : ٧٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

عنوان

راه اندازی، طراحی، اجرا و بروزرسانی:  متين تايم  بهار 1393  MatinTime  2014