• اطلاعیه تخفیف دیر کرد
  براساس مصوبه مجمع عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد افرادی که نسبت به تسویه حساب و پرداخت بدهی خود اقدام نمایند از اعمال تخفیف در جرائم دیر کرد برخوردار خواهند شد .

 • سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گرامی باد

 • برگزاری مراسم روز درختکاری با حضور مدیر عامل ، هیات مدیره ، مدیران و کارکنان شرکت
  به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری مراسم جشن درختکاری ، امروز ۱۵اسفند با حضور مدیر عامل واعضاء هیات مدیره و سایر مدیران و کارکنان در یکی از پروژه های مسکن مهر (نیک سیستم)با همراهی ساکنین برگزار گردید.

 • سخن مقام معظم رهبری
  پدیده زمین خواری و اخیراً کوه خواری و ساخت و ساز در ارتفاعات را از مسائل رنج آور و اسفبار می دانم و تأکید می کنم؛باید در قانون اینگونه اقدامات جرم تلقی شوند.

 • شهر جدید هشتگرد
  نمای زیبایی از شهر جدید هشتگرد در شب

چهارشنبه ٢٦ مهر ١٣٩٦
اخبار > بازدید سرپرست و مدیران اجرایی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد از پروژه قطار برقی کرج –شهر جدید هشتگرد


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر یزدانی
بازدید سرپرست و مدیران اجرایی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد از پروژه قطار برقی کرج –شهر جدید هشتگرد

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید، دکتر یزدانی در مدتی که به عنوان سرپرست شرکت انتخاب شده اند بر این باور بوده اند که در جهت توسعه و پیشرفت زندگی وتحکیم موقعیت اقتصادی ، یکی از عواملی که می تواند در این مهم نقش اساسی ایفا کند بهبود وضع حمل ونقل مردم می باشد ، بر همین اساس ایشان بر بکار گیری و تلاش شبانه روزی کلیه مدیران شرکت و دستگاه های مرتبط با موضوع پروژه مترو ، تاکید فراوان داشته و به صورت روزانه و هفتگی نسبت به بازدید از پروژه اقدام می نمایند. تا ازنزدیک در جریان روند پیشرفت پروژه و مشکلات موجود قرار گیرند .
بر همین اساس امروز یکشنبه 26/06/96 دکتر یزدانی و تعدادی از مدیران اجرایی شرکت عمران طی یک بازدید 2 ساعته از پروژه های قطار برقی ، در جریان مشکلات پروژه ها قرار گرفته و پس از ارائه گزارش از سوی پیمانکار و مشاورین طرح در خصوص موارد ذیل تصمیم گیری شد :
1- رفع معارض جابجایی خط فاضلاب موجود در مسیر واقع در محل گالری رازی
2- تعیین تکلیف و رفع معارضان ملکی در 3 نقطه اصلی طرح
3- بازدید از ایستگاه پایانی و اتخاذ تصمیم در خصوص هماهنگی معماری ایستگاه با سایر طرح های در دست اقدام، جهت پویایی بیشتر کل شهر
4- هماهنگی جهت حضور مهندس ارتقایی معاونت استانداری البرز و برگزاری جلسه در محل کارگاه جهت هماهنگی بیشتر با سایر دستگاه ها در حل مسائل باقی مانده به منظور تسریع در روند پیشرفت فیزیکی طرح

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد

مشاهده گزارش تصویری


٠٩:١٢ - 1396/06/27    /    شماره : ١٣٤٢    /    تعداد نمایش : ١٦٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

عنوان

راه اندازی، طراحی، اجرا و بروزرسانی:  متين تايم  بهار 1393  MatinTime  2014