• اطلاعیه تخفیف دیر کرد
  براساس مصوبه مجمع عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد افرادی که نسبت به تسویه حساب و پرداخت بدهی خود اقدام نمایند از اعمال تخفیف در جرائم دیر کرد برخوردار خواهند شد .

 • سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گرامی باد

 • برگزاری مراسم روز درختکاری با حضور مدیر عامل ، هیات مدیره ، مدیران و کارکنان شرکت
  به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری مراسم جشن درختکاری ، امروز ۱۵اسفند با حضور مدیر عامل واعضاء هیات مدیره و سایر مدیران و کارکنان در یکی از پروژه های مسکن مهر (نیک سیستم)با همراهی ساکنین برگزار گردید.

 • اطلاعیه واگذاری عرصه(زمین) مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد
  به اطلاع مالکین محترم واحدهای مسکن مهر میرساند واگذاری قطعی عرصه (زمین) پروژههای مسکن مهر ب صورت نقد و اقساط آغاز گردید.

 • شهر جدید هشتگرد
  نمای زیبایی از شهر جدید هشتگرد در شب

جمعه ٠٣ آذر ١٣٩٦
اخبار > جلسه هم اندیشی و هم فکری بررسی مشکلات شهری ،با حضور سرپرست، اعضای هیئت مدیره و تعدادی از مدیران شرکت عمران و اعضای شورا، شهرداری شهر جدید هشتگرد


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه عمران هشتگرد با شورای شهر هشتگرد
جلسه هم اندیشی و هم فکری بررسی مشکلات شهری ،با حضور سرپرست، اعضای هیئت مدیره و تعدادی از مدیران شرکت عمران و اعضای شورا، شهرداری شهر جدید هشتگرد

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد ، امروزسه شنبه 21شهریور96 طی جلسه ی که با میزبانی شورای اسلامی شهر جدید هشتگرد برگزار گردید علاوه بر دکتر سنجری رئیس و دیگر اعضای شورا ، دکتر یزدانی سرپرست شرکت عمران ، مهندس نامداری عضو هیئت مدیره و تعدادی از مدیران شرکت عمران ، آقای امیر کمالی سرپرست و تعدادی از مدیران شهرداری شهر جدید نیز حضور داشتند. این جلسه به منظور ایجاد تعامل و تقویت روابط فیما بین در جهت رفع مشکلات و اجرایی نمودن تفاهم نامه منعقده بین شهرداری و شرکت عمران برگزار گردید و تصمیماتی از جمله تشکیل کمیته های تخصصی مشترک ، تعیین تکلیف فضاهای سبز شهری از جمله حاشیه اتوبان ، تعین تکلیف زمین پایانه مسافربری و اقع در ضلع شمال ایستگاه مترو ، همکاری ، هماهنگی و تعامل بیشتر در خصوص اشخاص و تعاونیهای بدهکار در حوزه ساخت و ساز شهری ، و موارد دیگر گرفته شد. دکتر یزدانی سرپرست شرکت عمران در این جلسه بیان کردند ما هیچ وقت خود را جدای از شهرداری ندانسته و در این راستا با همکاری و همدلی آمادگی خود را برای اجرای برنامه های مشترک در راه ساخت شهری پویا با زیستی سالم و خدمت به مردم اعلام می نمائیم .

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد

مشاهده گزارش تصویری


١٦:٢٦ - 1396/06/21    /    شماره : ١٣٣٩    /    تعداد نمایش : ٢١٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

عنوان

راه اندازی، طراحی، اجرا و بروزرسانی:  متين تايم  بهار 1393  MatinTime  2014