• اخطار واگذاری زمین
  به اطلاع کلیه متقاضیانی که بابت اقساط قرارداد واگذاری به شرکت عمران شهرجدید هشتگرد بدهکار می باشند میرساند: مقتضی است ظرف مدت یک هفته به امور مالی شرکت مراجعه و نسبت به تعیین تکلیف و تسویه بدهی خود اقدام نمایند. در غیراینصورت این شرکت حسب مفاد قراداد واگذاری راسا نسبت به فسخ قرارداد اقدام خواهد نمود.

 • سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گرامی باد

 • برگزاری مراسم روز درختکاری با حضور مدیر عامل ، هیات مدیره ، مدیران و کارکنان شرکت
  به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری مراسم جشن درختکاری ، امروز ۱۵اسفند با حضور مدیر عامل واعضاء هیات مدیره و سایر مدیران و کارکنان در یکی از پروژه های مسکن مهر (نیک سیستم)با همراهی ساکنین برگزار گردید.

 • سخن مقام معظم رهبری
  پدیده زمین خواری و اخیراً کوه خواری و ساخت و ساز در ارتفاعات را از مسائل رنج آور و اسفبار می دانم و تأکید می کنم؛باید در قانون اینگونه اقدامات جرم تلقی شوند.

 • شهر جدید هشتگرد
  نمای زیبایی از شهر جدید هشتگرد در شب

شنبه ٠١ مهر ١٣٩٦
اخبار > برگزاری چهارمین جلسه تهیه و تدوین برنامه توسعه راهبری هوشمند شهرجدید هشتگرد (CDS)


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه CDS
برگزاری چهارمین جلسه تهیه و تدوین برنامه توسعه راهبری هوشمند شهرجدید هشتگرد (CDS)

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدید هشتگرد امروز دوشنبه 19تیرماه  نامداری عضو هیئت مدیره شرکت گفت : " با توجه به اینکه تدوین طرح راهبرد توسعه شهری (CDS) بر پایه چشم انداز سازی مشارکتی وتوافق همگان درباره اینده شهر صورت می گیرد، لذا در راستای لزوم مشارکت کلیه عوامل موثر بر بهبود روند اجرای طرح فوق در شهرجدید هشتگردجلسه ای با حضور روسای  ادارت شهرستان ساوجبلاغ،مدیران شرکت و معاونت پژوهشی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)قزوین مدیر اجرایی پروژه، درشرکت عمران شهرجدید هشتگرد تشکیل شد. "

وی افزود:"در این جلسه ابتدا توضیحاتی در خصوص چارچوب ، روند تهیه و انجام طرح، اقدامات صورت گرفته (تا کنون) ، توسط ناظر پروژه داده شد و سپس مدیر اجرایی پروژه توضیحاتی در خصوص تعاریف، مفاهیم، اهداف و تفاوتهای این طرح با طرحهای دیگر و نتایج مورد انتظار طرح و ... ارائه کرد."

در نهایت مسئولین شهرستان نیز پس از بیان برخی مشکلات موجوددرشهر، آمادگی خود را در خصوص هر گونه تعامل و همکاری با دست اندرکاران پروژه  (CDS)  اعلام  کردند."

جلسه CDS

روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید هشتگرد


١٣:٠٣ - 1396/04/19    /    شماره : ١٢٧٠    /    تعداد نمایش : ١٧٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

عنوان

راه اندازی، طراحی، اجرا و بروزرسانی:  متين تايم  بهار 1393  MatinTime  2014