• اخطار واگذاری زمین
  به اطلاع کلیه متقاضیانی که بابت اقساط قرارداد واگذاری به شرکت عمران شهرجدید هشتگرد بدهکار می باشند میرساند: مقتضی است ظرف مدت یک هفته به امور مالی شرکت مراجعه و نسبت به تعیین تکلیف و تسویه بدهی خود اقدام نمایند. در غیراینصورت این شرکت حسب مفاد قراداد واگذاری راسا نسبت به فسخ قرارداد اقدام خواهد نمود.

 • سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گرامی باد

 • برگزاری مراسم روز درختکاری با حضور مدیر عامل ، هیات مدیره ، مدیران و کارکنان شرکت
  به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری مراسم جشن درختکاری ، امروز ۱۵اسفند با حضور مدیر عامل واعضاء هیات مدیره و سایر مدیران و کارکنان در یکی از پروژه های مسکن مهر (نیک سیستم)با همراهی ساکنین برگزار گردید.

 • سخن مقام معظم رهبری
  پدیده زمین خواری و اخیراً کوه خواری و ساخت و ساز در ارتفاعات را از مسائل رنج آور و اسفبار می دانم و تأکید می کنم؛باید در قانون اینگونه اقدامات جرم تلقی شوند.

 • شهر جدید هشتگرد
  نمای زیبایی از شهر جدید هشتگرد در شب

شنبه ٠١ مهر ١٣٩٦
اخبار > سخن مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد


  چاپ        ارسال به دوست

سخن مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد
سخن مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد

بهار یك سرود است، سرود زیبائی. بهار یك ترانه است، ترانه مهربانی . بهار یك سروش است، سروش آسمانی . بهار یك درود است، درود بر بهار انسانی سلام بر تو ای بهار انسان ها ،سلام بر تو ای خرّمی دوران ها ،بهار آیت بزرگ خداوند و نشانی از حیات طیبه است. انسان برای زندگی بهاری و در بهار سرشار از زیبایی، بهار توحید و عبودیت و آزادی و بهار عدالت و عشق و كرامت خلق شده استملت ایران هزاران سال به دنبال بهار حقیقی بشریت بوده است و با برپایی جشن آسمانی و انسانی بهار هر ساله در فضایی از ایمان و عطر گل نرگس و قرآن و عشق، عهد خود را با بهار و برای رسیدن به بهارواقعی تجدید کنندمانیز به همراه ساکنین شهر جدید هشتگرد به پاسداشت آئین الهی - انسانی بهار، "زنده باد زندگیِ" را همراه با ساکنین این شهرفریاد میزنیم  امید است  که در پرتو معرفت ایرانی، حقیت توحید الهی و مهر محمدی(ص) بهارسال 96 لحظة‌تجدید میثاق با تك سوار عشق و حقیقی ترین بهار هستی، موعود امم و منجی بشریت باشدتا بهار واقعی را تجربه کنیم .

 


١٤:٥٧ - 1395/12/28    /    شماره : ١٢٢٠    /    تعداد نمایش : ٦٠٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

عنوان

راه اندازی، طراحی، اجرا و بروزرسانی:  متين تايم  بهار 1393  MatinTime  2014